Biz 15 yıldır
dışarıyla ilgileniyoruz...

OUTSIDE

Antalya’da yapılacak bir futbol sahasında 25 derece sıcaklığın üzerine çıkıldıkça ölecek olan bir çim türünün şartnameye konulduğunu hatta uygulandığını gördük.

Bölgesel saatlik maximum yağış miktarı 131mm. olan 3000m2 lik bir terasa Ø50’lik tek boru ile drenaj uygulaması yapıldığına şahit olduk.

Büyük bir otel şantiyenin sırf tanıdık veya ucuz diye bir heykeltıraş için mükemmel sayılan “inanılmaz killi” yüzlerce kamyon toprak satın alıp alana serdiğini gördük.

Yürüyüş yollarının sırf güzel görünüyor diye cilalanmış granit kaplandığını ve yağmurlu ilk günde yolların üzerinde gazete kâğıdı ile talaş atıldığını da gördük.

Tabelacının sulama borularını patlattığı, sulamacının elektrik sistemini bozduğu, bir rüzgârda ağaçların yerlere devrildiği, özensiz, ruhsuz ve “benim işim önemli diğerleri ne olursa olsun” mantığında işler yapıldığını gördük.

İşte tüm bu gördüklerimiz bizi OUTSIDE’ı kurmaya itti.

“OUTSIDE” olarak kendimizi;

Alanın planlamasından, projelendirmesine, drenaj alt yapısından, sulama sitemine, taş kaplamadan, bitkisel peyzaj uygulamasına, hazır rulo çim üretiminden, peyzaj ve çim alan bakımına kadar kendimizi “DIŞ ALAN “lar konusunda doğru, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet veren bir firma olarak tanımlıyoruz.

Seren EVCİLMEN
seren@outside.com.tr
Bengi ÖZER BOYRAZ
bengi@outside.com.tr
Sinem DALBUDAK YERGÖK
sinem@outside.com.tr
Recep UÇKAÇ
recep@outside.com.tr
Sercan ELECİK
sercan@outside.com.tr
Erbay ATEŞ
info@outside.com.tr
Nihat YILMAZ
info@outside.com.tr
Volkan ŞİMŞİR
info@outside.com.tr
Mehmet YILMAZ
info@outside.com.tr
Mustafa TAŞ
info@outside.com.tr
BİZİMLE
ÇALIŞMAK
İSTERSENİZ.